O nas

Centrum Edukacyjno-Rozrywkowe dla Dzieci FUN CITY to piotrkowska firma adresująca swe usługi do dzieci w wieku przedszkolnym oraz do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych. Firma działa od 2011 roku i wyrobiła już sobie dobrą renomę w Piotrkowie i okolicach.

Podstawową działalnością Centrum jest przede wszystkim organizacja zabaw i imprez dla dzieci. Nasza sala zabaw jest nie tylko duża i nowoczesna – jest ona zbudowana w formie miniaturowego miasta, w którym można znaleźć domy, auta, ulice ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych, i mnóstwo pojazdów.
Niewątpliwie większość naszych gości wie, że określenie „fun city” oznacza w języku angielskim tyle co „wesołe miasteczko”. Nazwa „wesołe miasteczko” jest w naszej sali nad wyraz uzasadniona.

Do zakresu działalności Centrum należy również organizacja pozaszkolnych zajęć edukacyjnych, prowadzonych według metody „nauka przez zabawę”.
Prowadzone są zajęcia z języka angielskiego i zajęcia plastyczne dla dzieci w wielu od 5 do 8 lat. Dla najmłodszych zaś spotkania Klubu Malucha, gdzie pod opieką pedagoga i przy udziale rodziców maluchy przygotowują się do zajęć przedszkolnych.

Wszystkie zajęcia odbywają się w małych grupach i połączone są z rozrywką ruchową na sali zabaw.